Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

()
Początkujacy
MalutkaNiepokorna napisał:
Chlopaki...fantazja was ponosi jak nic.....a to dopiero poniedzialek...a moze was po weekendzie jeszcze trzyma ????
Mala boisz sie ,ze pompony beda wieksze?
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
i wreszcie zrobilo sie wesolo , Grandi dales rade

Violcia,Malutka drogie dziewczeta jak najbardziej ok, bardzo subtelnie Panie sobie to zorganizowaly, jaestem jaki jestem i sie raczej nie zmienie, ale ok pojezdzijcie sobie jeszcze po mnie ale ja na prawde nie mam nic do was, moze widzicie mnie dzis w takim swietle wasza sprawa, jedno jest pewne nie mozecie ustalac tutaj regul, moze zadzwonimy do ..albo kolo ratunkowe..to nie wasze forum, czy ja mam cos do Tornada raczej po jego wypowiedzi tak, czy do was raczej nie, choc mile nie jestescie
a pomponikami mogly byscie nas dopingowac
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
MalutkaNiepokorna napisał:
Chlopaki...fantazja was ponosi jak nic.....a to dopiero poniedzialek...a moze was po weekendzie jeszcze trzyma ????

...dobra fantazja..nie jest zla
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Viooltje napisał:
grand158 napisał:
I zobaczcie jak mozna fajnie ze soba rozmawiac

Jasne!

Grand, też dajesz radę ze wszystkimi?...

Staram sie ,ale wiesz na ile czas pozwala
Zgłoś wpis
1988 Postów

()
Latający Holender
Dobrej nocy niemądrusiom życzę.
Reszta zna mój numer telefonu.

Zasnęłam.
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
grand158 napisał:
MalutkaNiepokorna napisał:
Chlopaki...fantazja was ponosi jak nic.....a to dopiero poniedzialek...a moze was po weekendzie jeszcze trzyma ????
Mala boisz sie ,ze pompony beda wieksze?


Grand,nie boje sie...bo niby czego?? A teraz z ciekawosci...wieksze od czego????
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Viooltje napisał:
Dobrej nocy niemądrusiom życzę.
Reszta zna mój numer telefonu.

Zasnęłam.

wiadomosc
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Ja tez uciekam, srednio mile widziany jestem to i tak nikt nie zauwazy, ale Dobranoc nie zaszkodzi powiedziec
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
witaj w klubie jaro
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
miłej nocy ludziska................dobranoc
Zgłoś wpis


Bliżej nas